Hoşgeldin, visitor! [ Üye Ol | GirişRSS Feed

Hakkımızda

Vidanjorfirmalari.com internet sitesi, vindanjör hizmetleri almak isteyen ve vidanjör hizmetleri veren firmaları buluşturmak için kurulmuş bir platformdur. Sitemize ücretsiz olarak istediğiniz kadar ilan ekleyebiliyorsunuz.

Sitemizin kurulmasındaki en büyük amaçlardan biri, doğru hizmet ve kaliteli firmalar ile bu hizmetlerden yararlanmak isteyen kişi ve kurumları buluşturmaktır. Sitemizde 2 çeşit üyelik sistemi vardır.

  1. Ücretsiz Üyelik
    1. Ücretsiz üye olduğunuzda sadece 1 ilan ekleme hakkınız olur ve hizmetleriniz firmanıza ait görseller kısıtlı olarak yayımlanır.
  2. Ücretli Üyelik
    1. Ücretli üye olduğunuzda sınırsız ilan ekleyebilir ve bu ilanlara dilediğiniz gibi açıklama yazabiliyorsunuz. Bununla birlikte Ana Sayfa’da tavsiye edilen firmalar bölümünde logonuzla birlikte gösterime girer.
    2. Ücretli üyeler sitemize bu hizmetten yararlanmak isteyen müşterilerden gelen tekliflerin tamamına ulaşabilir ve müşterilere en hızlı şekilde teklif verebilirsiniz.

Yukarı belirtmiş olduğumuz üyelik dışında isterseniz sitemizde bulunan reklam alanlarından, ücreti mukabilinde yararlanabiliyorsunuz. Sitemiz aylık binlerce sektörel ziyaretçi aldığından bilinilirliğiniz artar ve sektörde söz sahibi firmalardan biri olabilirsiniz. Ayrıca sitenize arama motorları tarafından gerekli tüm ilgi gösterilir siteniz arama sonuçlarında çok iyi yerlerde yer alabilir.

Sitemizde bulunan bu avantajlı fırsatlardan yararlanmak için hemen ücretsiz üye olabilirsiniz.

Bölgeler